Miejsce kąpieli: Ińsko - plaża miejska - każda sobota godzina 13.00                                 i niedziela godzina 13:30 - zapraszamy ;-)


strona główna

galeria

inne kluby;)

księga morsów

Forum

kontakt

 

 

W dniu 26 kwietnia br. przy pięknej pogodzie odbył się Pieszy Rajd połączony z zakończeniem sezonu zimowych kąpieli Klubu "Morsiki" Ińsko.

Trasa wiodła malowniczym terenem Ińskiego Parku Krajobrazowego. Rozpoczęliśmy marsz spod Szkoły Podstawowej  - promenadą (ścieżka ekologiczna "Ekoludki")dalej przez rezerwat "Kamienna Buczyna", niebieskim szlakiem do jeziora Piesna, nad którym w ramach urozmaicenia pieszej wędrówki rozegraliśmy dwie konkurencje sprawnościowe "dla odwagi i równowagi". Jako organizatorzy byliśmy zaskoczeni liczbą uczestników. Na kolejnych rajdach przygotujemy coś bardziej "mocniejszego..". Kolejnym etapem było Bagno Zatomskie.

Około godz. 14.15 dotarliśmy do Ińska, gdzie przy hangarze w rytmie muzyki "Morsy" ruszyły do "ostatniej"już w tym sezonie kąpieli. Temp. wody ok 10 stopni. Po kąpieli ochoczo raczyliśmy się kiełbaskami pieczonymi na patyku i z  grilla. Na deser serwowane było pyszne ciasto, które przygotowało Koło Gospodyń ze Studnicy.

Przy ognisku rozdane zostały dyplomy oraz drobne upominki dla największych Twardzieli Rajdu, którzy ukończyli dwie próby sprawnościowe.

Na ognisku nie mogło oczywiście zabraknąć gitary i wspólnego pląsowania.

W Rajdzie wzięło udział 70 uczestników, którzy przyjechali do Nas z Łobza, Goleniowa, Stargardu, Drawska, Szczecina. Przedział wiekowy to 5 i 70 lat. I co nas cieszy - w imprezie wzięły udział całe rodziny.

Wszystkich, którzy nie mogli się z Nami wybrać, już teraz

ZAPRASZAM na rajd, który odbędzie się 6 czerwca. Będzie to Rajd organizowany przez Odział PTTK w Stargardzie Szczecińskim. Rajd poprowadzimy wspólnie z Przewodnikami PTTK tym samym szlakiem (wydłużonym o ok. 2 km).

Oczywiście wcześniej pojawią się zapowiedzi o Rajdzie.

Kliknij dwukrotnie, aby dodać zdjęcia